قوانین و مقررات سایت:

۱) سایت چهارگزینه هیچگونه مسئولیت و نظارتی نسبت به محتوای ارائه شده در سامانه آنلاین و سرورهای اختصاصی و گرافیکی ندارد.

۲) ارائه مطالب و یا محتوای خلاف مقررات جمهوری اسلامی ایران در سایت چهارگزینه ممنوع می باشد و سایت چهارگزینه هیچگونه مسئولیتی در این رابطه ندارد.

۳) پس از ثبت سفارش توسط شما و واریز وجه، سرویس مورد نظر برای شما ساخته می شود و لذا امکان برگشت وجه پرداختی امکان پذیر نمی باشد.

۴) خدمات سایت صرفا به فرد سفارش دهنده تعلق دارد و قابل انتقال به فرد دیگری نمی باشد.

۵) حتما از مطالب قرار داده شده در داشبورد کلاس خود فایل های پشتیبانی تهیه بفرمایید، سایت چهارگزینه هیچ مسئولیتی در قبال پاک شدن و از بین رفتن اطلاعات شما به هر علتی را ندارد.

۶) در صورت قطع شدن اینترنت کشور یا دیتا سنتر و یا قطع و وصل شدن صدا ، تصویر و عدم برگزاری کلاس توسط شما ، سایت هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

۷) امکان کم یا اضافه نمودن تعداد روزها یا تعداد کاربران و یا اعمال هر گونه تغییرات پس از قطعی نمودن سفارش و واریز وجه امکان پذیر نمی باشد.

۸) برای ارتباط با پشتیبانی تنها در ساعت های ذکر شده در سایت به صورت تلفنی و یا از طریق پنل پیامکی اقدام نمایید.

۹) برای ثبت سفارش حتما اطلاعات هویتی و تلفن همراه کاملا صحیح و متعلق به خودتان را وارد نمایید.

۱۰) سایت چهارگزینه تنها وظیفه هدایت و پشتیبانی برای فرد سفارش دهنده را دارد و در صورت نیاز به پشتیبانی بیشتر برای تمامی کاربران حتما ۲۴ ساعت زودتر از تشکیل کلاس به صورت تلفنی با پشتیبانی سایت هماهنگی های لازم را بفرمایید.

۱۱) تعرفه مدارس با تعرفه سفارش فردی تشکیل کلاس متفاوت می باشد و لذا سفارش مدارس تنها از طریق تماس با واحد فروش سایت امکان پذیر است. 

موفق و سلامت باشید.