سامانه وبینار و آموزش آنلاین سازمان ها و مدارس

سرویس ها روی سرورهای نسل جدید به همراه لایت اسپیت نصب شده است. پایداری سرویس های فوق باعث آپتایم ۹۹٫۹ درصدی سرور شده است .

 

کیفیت دوربین Full HD:

در سامانه آنلاین چهارگزینه شما می توانید دوربین های شرکت کنندگان جلسه را با کیفیت Full HD استفاده کنید.

ضبط جلسات :

در پایان وبینار تنها فایل ضبط شده جلسه به صورت خودکار در داشبورد وبینار قرار میگیرد و همه کاربران با نظر مدرس میتوانند از آن استفاده کنند.

برگزاری آزمون و تکلیف :

امکان برگزاری آزمون های متنوع و پیشرفته در چهار گزینه همانند تستی، تشریحی ، جای خالی ، صحیح و غلط و … فراهم می باشد و همچنین امکان بارگذاری تکلیف ، سیستم نمره دهی و گزارش گیری مناسب در آن قرار دارد.
بارگذاری فایل و جزوه :

فایل و جزوات با پسوند های مختلف را می توان برای استفاده مخاطبان در داشبورد کلاس قرار داد و دیگری نیازی به برنامه های جانبی برای ارسال فایل وجود ندارد.

زمان نامحدود :

پس از سفارش پلن مورد نظر خود شما میتوانید به طور ۲۴ ساعته از سیستم وبینار و سامانه آنلاین استفاده نمایید و محدودیت زمانی وجود ندارد.

زیر دامنه اختصاصی با نام دلخواه :

با نام دلخواه خود وبینار ها و آموزشهای آنلاین خود را برگزار کنید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته واقعی :

در هر زمان از شبانه روز ما در کنار شما هستیم و در ساعات کاری از طریق تلفن و خارج از ساعت کاری با پیامک یا ارسال تیکت کمتر از ۵ دقیقه با شما تماس گرفته می شود.

 

سرور مجازی اختصاصی (VIP) :

با سرور های اختصاصی کیفیت منحصر به فردی را در سرویس مورد نظر خود تجربه می کنید.

مانیتورینگ پیشرفته سرویس (VIP) :

یک همکار فنی ما به صورت مداوم سرویس شما را با استفاده از نرم افزار های پیشرفته مانیتورینگ میکند تا قبل از بروز هر گونه مشکل و یا اختلال آن را برطرف کنند.

پشتیبانی اختصاصی (VIP) :

شماره مستقیم یک همکار به جهت برطرف نمودن سوالات و برطرف نمودن مشکلات مخاطبان شما در اختیارتان قرار میگیرد.

کلاس آنلاین بدون اینترنت (VIP) :

بدون اتصال به اینترنت تنها با یک تلفن ساده می توانید در وبینار آنلاین شرکت کنید و دیگر تحت هیچ شرایطی وبینار کنسل نمی گردد.

چهارگزینه همواره جهت ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات خود در تلاش هست و آماده پذیرش ایده ها ، پیشنهادات و انتقادات شما می باشد.