۰۲۱-۹۱۳۱۵۱۷۱

مقالات کلاس مجازی

10 نکته

10 نکته برای مدرسان: چگونه کلاسهای آنلاین را جذاب کنیم.

هدف شما:  مشتاق شدن بی سابقه مخاطبان است!

تغییر موفقیت آمیز از آموزش مبتنی بر کلاس به آموزش آنلاین نیاز به یک استراتژی تعاملی دارد. به هر حال ، اگر دانش آموزان شما در طول کلاس به درس توجه نکنند ، آنها قادر به یادگیری چیزی نخواهند بود. اگر مخاطبین شما درگیر و فعال باشد ،این امر منجر به ترغیب و ایجاد یک محیط پر جنب و جوش در کلاس می شود و انواع رفتارها و نتایجی را که دوست دارید مشاهده کنید را انجام میدهند.

9 استراتژی

9 استراتژی موفقیت در آموزش آنلاین

در گذشته ، کسب آموزش به معنای حضور فیزیکی در کلاس های حضوری بود ، که اغلب برای متخصصان شاغل یا افرادی که برنامه های پیچیده دارند،چالش هایی ایجاد می کرد. اکنون، به لطف پیشرفت های فناوری،یافتن یک برنامه آموزشی که انعطاف پذیری لازم را داشته باشد ، چه از طریق کلاس های حضوری سنتی ، آموزش آنلاین یا ترکیبی از این دو،آسان تر از همیشه است.

دوره های آنلاین مزایای بسیاری دارند. آنها به شما امکان می دهند..

 

رکن

آموزش آنلاین و دو رکن اساسی آن

امروزه مجموعه ای از اصطلاحات برای توصیف کاربرد فن آوری های دیجیتال در یادگیری وجود دارد که شامل راه دور، آنلاین، باز، انعطاف پذیر، ترکیبی، وارونه، مختلط وMOOC(دوره های آنلاین گسترده باز) است. برای کمک به درک این اصطلاحات ، نیازمند استفاده از فناوری های دیجیتال به جای کلاس های حضوری و کلاسیک به کلاس های آنلاین و غیر حضوری است. یادگیری آنلاین اصطلاحی رایج است که برای توصیف هر چیزی در این محیط استفاده می شود و فناوری های دیجیتالی را در فرایند یادگیری و آموزش در بر می گیرد.

نقش تعامل در یادگیری آنلاین

  چکیده:یکی از مهمترین پرسش ها ی دانش آموزان در کلاس های آنلاین یا آموزش غیر حضوری همواره  آن بوده است که “آیا دانش آموزان و فراگیران میتوانند مانند فضای کلاسیک گذشته فعال بوده و تبادل اطلاعات داشته باشند؟”. این پرسش همواره در ذهن اساتید ، مربیان، دانش آموزان و فراگیران شایع است.سعی شده است که پاسخ به این پرسش را از دیدگاه چند نظریه پرداز و محقق در حوزه ی آموزش ارائه شود

یادگیری

انگیزه یادگیری در کلاس های آنلاین

ویژگی های استقلال ، خودگردانی و انگیزه ذاتی از مدت ها پیش با یادگیرندگان از راه دور همراه بوده است ،انگیزه ذاتی نیز به عنوان یکی از ویژگیهای مهم فراگیران آنلاین شناخته شده است. یافته های حاصل از مطالعات تطبیقی بین فراگیران آنلاین در کلاس های آنلاین و فراگیران در کلاس های حضوری، همچنین نشان می دهد که یادگیرندگان آنلاین انگیزه ذاتی بیشتری نسبت به فراگیران حضوری خود دارند.مارتنز ، گولیکرز و باستیانز (2004)استدلال می کنند ، 

انتخاب رشته

آموزش آنلاین در آینده و 4 ویژگی منحصر به فرد آن

یکی از سوالات به وجود آمده همواره این بوده است که آموزش در آینده چه شکلی می شود وبا چه ویژگی هایی را پیدا خواهد کرد؟

میتوان گفت با توجه به شرایطی که اکنون به وجود آمده، امکانات و ویژگی هایی را در اختیار ما گذاشته است که….

 

1 min

6 نکته برای بهبود آموزش آنلاین

امروز ، فناوری ما را احاطه کرده است. عکس ، بازی ، ارتباطات ، تحقیق و موارد دیگر درست با یک کلیک در اختیار ما قرار میگیرد. فناوری شیوه کار ما را در مورد همه موارد ، از جمله نحوه آموزش و یادگیری ، به شدت تغییر داده است. امروزه بچه ها می دانند که چگونه از ابزار های دیجیتال بهتر از والدین خود استفاده کنند و با پیشرفت آن ، مهارت استفاده از این ابزار را هم به روز کنند.

 

انتخاب رشته

انگیزه از دیدگاه ویژگی یادگیرنده

چکیده: روش غالب برای بررسی انگیزه ، مفهوم سازی ساختارهای مختلف انگیزشی به عنوان خصوصیات یا صفات یادگیرنده یا دانش آموز بوده است. انگیزه برای انجام بسیاری از این تحقیقات در تلاش برای شناسایی عواملی است که به میزان فرسایش بالاتر کمک می کنند . سعی شده است با شناخت 2 عامل اثر گذار در فرآیند یاد گیری دانش آموزان در کلاس ها آنلاین و و برسی آنها بپردازیم.مورس و مارو کوین (Mo.os and Marroquin) ادعا می کنند که تحقیق در مورد ….

1 1 min

یادگیری آنلاین چقدر موثر است؟

سوزانا لوب استاد آموزش و امور عمومی دانشگاه براون و مدیر موسسه آننبرگ برای اصلاح آموزش این دانشگاه است. او سیاست آموزش را می خواند و از جمله علایق او نابرابری اجتماعی است. و تمام دغدغه او برقراری عدالت آموزشی برای تمامی دانش آموزان و دانشجویان استزمان تعطیلی مدارس و گسترش سریع آموزش آنلاین حکم فرما شده است. آیا زمان آنلاین می تواند جایگزین وقت درون مدرسه شود؟

واضح است که زمان آنلاین نمی تواند بسیاری از تعاملات اجتماعی غیررسمی دانش آموزان را در مدرسه فراهم کند ،