۰۲۱-۹۱۳۱۵۱۷۱
icons8 team 80

درباره تیم چهارگزینه

سایت چهار گزینه از سال 97 فعالیت خود را به صورت حرفه ای آغاز نمود و پس از بررسی نیاز های آموزشی کشور اقدام به راه اندازی سیستم جامع آموزش آنلاین که مراکز آموزشی و افراد را از وابستگی به خدمات حضوری برهاند و همه این خدمات را در بستر اینترنت با بالاترین کیفیت ارائه دهد.

register scaled
لوگو چهارگزینه
icons8 office 80

به خانواده چهارگزینه خوش آمدید

سایت چهارگزینه همه خدمات حضوری آموزش را در سامانه آنلاین خود با بالاترین کیفیت خلاصه کرده است و از این پس برای برگزاری جلسات یا کلاس آنلاین ، آزمون ،تمرین و …نیاز به هیچ امکاناتی ندارید و تنها با گوشی همراه یا هر کامپیوتری کارهای خود را انجام دهید.

چهارگزینه تمامی امکانات مورد نیاز برگزاری جلسه آنلاین ،آزمون ،تمرین و درآمدزایی را یکجا دارد. تیم چهارگزینه بر این باور است که تمامی ادارات و مراکز آموزشی سزاوار بهره مندی از جدیدترین سیستم های آموزشی نوین را دارند و با ایده ای نو پا به این عرصه گذاشته است.

icons8 goal 100

وظیفه ما ارائه یک رویکرد حرفه ای و صادقانه به سیستم آموزش آنلاین می باشد.

team
N

امکان درآمد زایی

شما علاوه بر اینکه  میتوانید مشتری ما باشید میتوانید با ما همکار شوید !

وب سایت چهارگزینه در تمامی مراحل همکاری شما را پشتیبانی میکند و به

شما این امکان را میدهد تا به خوبی محصولات خود را به فروش برسانید.

 

N

قیمت پایین در کنار کیفیت بالا

به منظوراستفاده بیشتر دانش آموزان،دبیران و مدارس در سراسر کشوراز خدمات سامانه آنلاین چهار گزینه تعرفه های خدمات آزمون ساز و تکلیف و گزارش گیری و…با نازل ترین قیمت ارائه می نماید.

N

پشتیبانی 24 ساعته

به منظور آرامش بیشتر کاربران مجموعه ی چهارگزینه  از مشتریان خود به صورت 24 ساعته پشتیبانی میکند تا پاسخگوی همه ایرادات و یا سوالهای احتمالی مشتریان باشد ما همواره در کنار شما هستیم.

N

هدیه ویژه ی چهارگزینه

مدیران مدارس، دبیران،مدرسان، در هر صورت میتوانند از ما کادوی ویژه ای دریافت کنند! جهت دریافت این کادو ابتدا در سایت سفارش خدمات آنلاین مورد نظر خود را انجام دهند و سپس همکاران ما برای دریافت هدایای ویژه تماس میگیرند.