۰۲۱-۹۱۳۱۵۱۷۱

طرح درآمد زایی

در سایت چهار گزینه شما به شش طریق می توانید به سادگی کسب درآمد کنید ، تنها کافی است تصمیم بگیرید و مشخصات خود را همانند جدول زیر به شماره 5000264391 با تلفن همراهتان پیامک کنید همکاران ما کمتر از 24 ساعت با شما تماس میگیرند.

 

نام نام خانوادگی همکاری در
مریم صادقی نژاد تشکیل کلاس آنلاین-نوشتن مقالات

 

روش های درآمد زایی

با ما سهیم باشید

سایت چهار گزینه به طور غیر مستقیم شما را سهام دار میکند یعنی در هر قسمت که شما اعلام همکاری می کنید ۵٪ از درآمد حاصله در هر بخش ، بین افراد درآمدزا در آن بخش به نسبت درآمد هر فرد تقسیم و به طور ماهانه پرداخت می گردد‌

فروش محصولات یا خدمات

ویدیو های آموزشی با کیفیت و همچنین کتاب های نوشته شده توسط خود شما را می توانید برای فروش در سایت قرار دهیم و ۸۰٪ از فروش محصول به حساب شما واریز می گردد.

برگزاری کلاس مجازی با سایت

شما می توانید کلاس های مجازی و یا وبینار های آموزشی خود را در چهارگزینه برگزار نمایید و  از مخاطبان خود کسب درآمد کنید، شما با ثبت اولین سفارش خدمات کلاس آنلاین و ارسال پیامک برای طرح درآمدزایی میتوانید از این طرح بهرمند شوید.

معرفی به دوستان

هر فرد پس از ثبت نام در سایت و اعلام شرکت در بخش درآمد زای مورد نظر خود می تواند خدمات سایت چهار گزینه را به دوستان و نزدیکان خود معرفی نماید و از مبلغ پرداختی فرد معرفی شده به سایت ۷٪ دریافت نمایید‌.

قرار دادن تبلیغات کسب و کار شما در سایت چهارگزینه

ما می توانیم بنر تبلیغاتی شما را در سایت چهار گزینه قرار دهیم و از این طریق افراد بیشتری با کسب و کار شما آشنا شوند.

نوشتن محتوا و مقالات

شما می توانید با ارسال مقالات آموزشی خوب و کارآمد در دو نوع ویدیویی و نوشتاری با ما همکاری کنید و ما با توجه به کیفیت محتوا آن را از شما خریداری می کنیم.