۰۲۱-۹۱۳۱۵۱۷۱

آموزش آنلاین و تاثیر آن در آینده

معنای کلاس‌های درس سنتی در طول سال‌ها تغییر کرده است، به‌ویژه با نفوذ فناوری و ورود به همه حوزه‌های محیط کلاس. از پروژکتورها گرفته تا صفحه‌نمایش‌های هوشمند و هر چیزی که برای فضای آنلاین لازم است، فناوری یادگیری در کلاس را همانطور که می‌شناسیم تغییر داده است. و اکنون، یادگیری آنلاین در خدمت تغییر آن چیزی است که ما از محیط‌ها، فرآیندها و تجربیات یادگیری انتظار داریم. بسیاری از مزایای ارائه شده توسط کلاس های درس سنتی، اکنون توسط خدمات پلت فرم آموزش الکترونیکی، با چند ویژگی اضافی، ارائه می شود. قدردانی عمومی از یادگیری آنلاین در طول زمان افزایش یافته است، به طوری که 46٪ از فارغ التحصیلان اخیر مورد بررسی قبلاً یک دوره آنلاین را گذرانده اند. تنوع ویژگی‌های پلتفرم آموزش الکترونیکی، دسترسی، هزینه‌های کمتر و دسترسی به آموزش با کیفیت بالا از تمام نقاط جهان به این افزایش کمک کرده است. در حالی که این سوال که کدام پلتفرم یادگیری آنلاین بهترین است هنوز مطرح است، همه پلتفرم های یادگیری مزایای متمایزی را برای کسانی که در دوره های خود ثبت نام می کنند ارائه می دهند.

ظهور یادگیری آنلاین:

یادگیری آنلاین نیز با اشتیاق توسط شرکت‌هایی که کارمندان خود را آموزش می‌دهند، حرفه‌ای‌هایی که به دنبال ارتقاء مهارت هستند و جانبازان حرفه‌ای که به دنبال ورود به یک صنعت متفاوت هستند، پذیرفته شده است. با توجه به HubSpot، 75٪ از حرفه ای های مورد بررسی ترجیح می دهند با استفاده از فیلم های آموزشی آنلاین یاد بگیرند. به طور مشابه، 68٪ از متخصصان به پلتفرم یادگیری آنلاین مورد نظر خود اعتماد دارند.

برای کارمندان، یادگیری آنلاین برای پیشرفت در حرفه آنها بسیار مهم است. یادگیری آنلاین فرصتی را برای دستیابی به این اهداف و در عین حال ایجاد تعادل بین مشاغل و برنامه های آنها فراهم می کند. زبان آموزان آنلاین می توانند مهارت های خود را با سرعت خود توسعه دهند و سوابق یادگیری خود را برای مراجعات بعدی نگه دارند. به این ترتیب آنها ضمن انجام مسئولیت های خود در شرکت، آموزش و دانش کسب می کنند. شرکت‌ها مجبور نیستند برای آموزش کارکنان خود پلتفرم‌های آموزش الکترونیکی بسازند، آنها همچنان می‌توانند با سرمایه‌گذاری اولیه در یک پلت‌فرم آموزش الکترونیکی برای شرکت‌ها، نیروی کار با مهارت بالاتری را به دست آورند.

5 ویژگی امیدوارکننده آموزش آنلاین

بهترین پلتفرم آموزش الکترونیکی می‌تواند اکثر یا همه این کادرها را علامت بزند. بنابراین خود را با اطلاعات مسلح کنید تا انتخاب درستی داشته باشید، چه دانشجویی باشید که به دنبال یادگیری هستید یا شرکتی که در حال بررسی نحوه ایجاد یک پلتفرم آموزش الکترونیکی است

1.آموزش آنلاین راحتی و انعطاف پذیری را ارائه می دهد

اکثر متخصصان دریافتند که نمی‌توانند به تحصیلات یا مهارت‌های خود ادامه دهند، زیرا نمی‌توانند مطالعات را با برنامه کاری خود تطبیق دهند. کسانی که به پلتفرم‌های یادگیری آنلاین روی می‌آورند متوجه می‌شوند که یادگیری آنلاین راحتی و انعطاف‌پذیری را در زمان‌بندی و سرعت ارائه می‌دهد و به شما امکان می‌دهد در زمان خود یاد بگیرید. بسیاری از دوره های آنلاین فقط برای ارسال و مهلت زمان بندی دقیق دارند. کسانی که به دنبال تقویت مهارت‌های خود هستند، می‌توانند از آموزش‌ها و ویدیوهای بین شغل‌ها استفاده کنند تا بهترین‌های هر دو دنیا را داشته باشند.

2. تعاملات دانشجو و معلم با کیفیت بالا

یادگیری آنلاین امکان تعامل با کیفیت بهتر بین دانش آموزان و معلمان را فراهم می کند. این به این دلیل است که مربیان روش های آموزشی مختلفی در اختیار دارند. علاوه بر این، آنها می توانند بر روی دانش آموزان بسیار بیشتر از کلاس های سنتی تمرکز کنند. اکثر دوره های آموزشی آنلاین که به پخش زنده متکی هستند، محدودیتی برای تعداد دانش آموزانی که می توانند ثبت نام کنند، ندارند و این اطمینان را می دهد که هر دانش آموز توجه و مشاوره کافی را از معلم خود دریافت می کند.

3. دانش آموزان بیشتری می توانند به یکباره ثبت نام کنند

کلاس‌های یادگیری آنلاین که به ویدیوها و تست‌های از پیش ضبط ‌شده بستگی دارند، می‌توانند تعداد نامحدودی دانش‌آموز ثبت‌نام کنند. امروزه بسیاری از دوره های محبوب هزاران دانش آموز را به طور همزمان ثبت نام می کنند، و از آنجایی که نیازی به کلاس های درس فیزیکی و صندلی نیست، دانش آموزان بیشتری می توانند در یک دوره واحد ثبت نام کنند.

4. آموزش مبتنی بر وب در محبوبیت بیشتر خواهد شد

با گذشت زمان و مشخص شدن قوانین فاصله گذاری اجتماعی در زندگی روزمره، انتظار می رود که یادگیری مبتنی بر وب افزایش پیدا کند. یادگیری مبتنی بر وب شامل تنظیمات مختلفی از جمله پخش زنده، ویدیوی درخواستی، سمینارها، وبینارها، برنامه های گفتگو، مصاحبه و غیره است. صرف نظر از اینکه چه حالتی توسط ارتباط گیرنده انتخاب می شود، مسلم است که راحتی و انعطاف پذیری یادگیری مبتنی بر وب باعث محبوبیت بیشتر آن در سال های آینده خواهد شد.

5. تجربه یادگیری بهتر

با توجه به اینکه دانش‌آموزان مجاز به یادگیری با سرعت خودشان هستند و تشویق می‌شوند تا تجربیات عملی در حفظ کتاب‌های درسی کسب کنند، یادگیری آنلاین می‌تواند تجربه یادگیری بهتری را ارائه دهد. همچنین به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا از مکان‌هایی که راحت هستند استفاده کنند و در کلاس‌ها شرکت کنند، که باعث می‌شود با نگرش مثبت به یادگیری نزدیک شوند.